Пискливець Тетяна Ігорівна

Працює на кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з медичною статистикою з вересня 2018 р.

Освіта:

В 2013 році закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «лікувальна справа». В 2015 році закінчила навчання в магістратурі за спеціальностю «загальна практика-сімейна медицина». 2018 рік - вторинна спеціалізація зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я».

Наукова діяльність:

Магістр медицини з 2015 року. Тема магістерської роботи: «Можливості застосування методу клиноподібної дегідратації для діагностики та лікування хворих з гострим інфарктом міокарда», спеціальність – 14.01.38.

Наукові інтереси:

1. Оптимізація системи первинної медичної допомоги та вторинної медичної допомоги на амбулаторному рівні.

2. Впровадження сучасних ІТ-технологій в заклах охорони здоров’я.

3. Реформування медичної галузі в Україні.

Досвід роботи:

З серпня 2015 року по листопад 2015 року – лікар-статистик Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

З листопада 2015 року по вересень 2017 року – головний спеціаліст сектору медико-профілактичної роботи відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, шоста категорія, 13 ранг.