Інститут кураторів

Реалізувати завдання виховання особистості студента можливо лише за умови єдності трьох складових освіти – навчання, розвитку і виховання.

На кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з медичною статистикою проводиться робота з виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої людини, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високою культурою та духовними якостями, милосердям та гуманізмом, родинними і патріотичними почуттями.


Викладачі кафедри із кураторськими групами на прем'єрі вистави "Майська ніч" у Тернопільському драматичному театрі (27.11.2018 р.)

Листопад 2018. Асист. Ліштаба Л.В. з кураторською групою (51 гр, 5 курс, медичний факультет) взяли участь у благодійній акції ТДМУ по збору речей та засобів гігієни для дітей Тернопільського обласного дитячого притулку

Листопад 2018 р. Доц. Литвинова О.Н. проводить годину академнаставника з кураторською 1 групою 1 курсу стоматологічного факультету на тему: "Чорнобильська трагедія - кому ми зобов'язанні спасінням".

Листопад 2018 р. Година академнаставника асист. Ліштаби Л.В. з кураторською 51 групою 5 курсу медичного факультету

Жовтень 2018 р. Доцент Смірнова В.Л. зі студентами кураторської 17 групи 5 курсу медичного факультету перед виставою "Запорожець за Дунаєм" у Тернопільському драматичному театрі.

Жовтень 2018. Знайомство асист. Ліштаби Л.В. з кураторською групою (51 гр, 5 курс, медичний факультет)

Доц. Смірнова В.Л. та асист. Ліштаба Л.В. зі студентами 16 групи 6 курсу медичного факультету на пленарному засіданні "Управління та організація охорони здоров'я, медична освіта" XVII Конгресу Світової федерації українських лікарських товариств 20-23 вересня 2018 року.

Травень 2018 р. Доценти Теренда Н.О. , Литвинова О.Н. та аситент Ліштаба Л.В. з кураторськими групами відвідали благодійний ярмарок "Кухня народів світу", що проходив у внутрішньому дворику адміністративного корпусу ТДМУ

Березень 2018 р. Доценти Теренда Н.О. та Петрашик Ю.М. ознайомили студентів із відеороликом про протидію торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення» і провели відповідні виховні бесіди на зазначену тематику

Березень 2018 р. Асистент Ліштаба Л.В. зі студентами взяли участь у благодійному заході "Зробимо життя дітей щасливішим" - акції зі збору коштів на придбання необхідного обладнання для навчально-виховного комплексу № 28, що діє у м. Тернопіль

Березень 2018 р. Доценти Литвинова О.Н., Петрашик Ю.М., з кураторськими групами на виставі "Тарас" у Тернопільському драматичному театрі.

Лютий 2018 р. Доцент Литвинова О.Н. із представником "Бізнес-інкубатора" проводить круглий стіл на тему "Бізнес та участь молоді у ньому"

Січень 2018 р. Вечір, присвячений народним традиціям

Доценти Литвинова О.Н., Петрашик Ю.М., Панчишин Н.Я. з кураторськими групами

на виставці картин художника Олега Шупляка.

Доцент Литвинова О.Н. зі студентами 24 групи 4 курсу медичного факультету з Олександром Печерицею ‒ актором фільму канадського виробництва «Гіркі жнива» про історію кохання в час Голодомору в Україні.

Асистент Ліштаба Л.В. зі студентами 23 групи 6 курсу медичного факультету

на концерті з нагоди Міжнародного дня студента

Листопад 2017 р. Доцент Смірнова В.Л. зі студентами кураторської 23 групи 4 курсу медичного факультету перед виставою "Дитина в дарунок" у Тернопільському драматичному театрі.

Листопад 2017 р. Асист. Ліштаба Л.В. зі студентами кураторської 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету на виставі "Сорочинський ярмарок" у Тернопільському драматичному театрі.

Жовтень 2017 р. Виховна година присвячена 145-річчю з дня народження видатної постаті світового мистецтва Соломії Крушельницької (доц. Теренда Н.О. зі студентами кураторської 2 групи 1 курсу стоматологічного факультету).

Вересень 2017 р. Знайомство асист. Ліштаби Л.В. зі студентами кураторської 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету. Проведення години академнаставника.