Інститут кураторів

Реалізувати завдання виховання особистості студента можливо лише за умови єдності трьох складових освіти – навчання, розвитку і виховання.

Виховна робота у ВНЗ – двосторонній процес, взаємодія вихователя і студента. Роль академнаставника полягає у спрямуванні виховної роботи в групі відповідно до побажань і ініціативи студентів та плану організації і проведення виховної роботи в університеті на рік.

На кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з медичною статистикою проводиться робота з виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої людини, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високою культурою та духовними якостями, милосердям та гуманізмом, родинними і патріотичними почуттями.

Пріоритетним у виховній роботі зі студентами викладачів кафедри є реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі, залучення молоді до національної та світової культури, збереження морального та фізичного здоров’я молодого покоління, виховання патріотизму, громадських якостей особистості, забезпечення педагогічних умов для соціалізації студентів, виховання в них життєвої компетентності.

Доц. Петрашик Ю.М. із кураторською групою відвідав виставу "У всьому винен гороскоп" підготовлену учасниками театральної студії «Арт-драма» ТДМУ (2018 рік)

Викладачами кафедри особлива увага приділяється інтелектуально-духовному вихованню студентів, яке інтегрується з усіма аспектами виховної роботи. Наставники груп проводяться із студентами бесіди на тему ««Мово рідна з пісні та любові», присвячена Дню української писемності та мови

Година академнаставника асист. Слободян Н.О. з кураторською 52 групою 5 курсу медичного факультету (2018 рік)

Наставниками груп організовуються екскурсії в музеї міста, відвідування виставок, концертів, вистав тощо.

Викладачі кафедри із кураторськими групами на прем'єрі вистави "Майська ніч" у Тернопільському драматичному театрі

(2018 рік)

Куратори груп і студенти приймають активну участь в благодійних акціях університету.

Асист. Ліштаба Л.В. з кураторською групою (51 гр, 5 курс, медичний факультет) взяли участь у благодійній акції ТДМУ по збору речей та засобів гігієни для дітей Тернопільського обласного дитячого притулку (2018 рік)

Доц. Литвинова О.Н. проводить годину академнаставника з кураторською 1 групою 1 курсу стоматологічного факультету на тему: "Чорнобильська трагедія - кому ми зобов'язанні спасінням" (2018 рік)

Кураторами груп проводяться виховні бесіди щодо культури поведінки, морального стану студентів групи, піднімаються питання щодо виникнення конфліктних ситуацій та шляхів виходу з них.

Година академнаставника асист. Ліштаби Л.В. з кураторською 51 групою 5 курсу медичного факультету (2018 рік)

Доцент Смірнова В.Л. зі студентами кураторської 17 групи 5 курсу медичного факультету перед виставою "Запорожець за Дунаєм" у Тернопільському драматичному театрі (2018 рік)

Знайомство асист. Ліштаби Л.В. з кураторською групою (51 гр, 5 курс, медичний факультет) (2018 рік)

Доц. Смірнова В.Л. та асист. Ліштаба Л.В. зі студентами 16 групи 6 курсу медичного факультету на пленарному засіданні "Управління та організація охорони здоров'я, медична освіта" XVII Конгресу Світової федерації українських лікарських товариств (20-23 вересня 2018 року)

Доценти Теренда Н.О. , Литвинова О.Н. та аситент Ліштаба Л.В. з кураторськими групами відвідали благодійний ярмарок "Кухня народів світу", що проходив у внутрішньому дворику адміністративного корпусу ТДМУ (2018 рік)

Доценти Теренда Н.О. та Петрашик Ю.М. ознайомили студентів із відеороликом про протидію торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення» і провели відповідні виховні бесіди на зазначену тематику (2018 рік)

Асистент Ліштаба Л.В. зі студентами взяли участь у благодійному заході "Зробимо життя дітей щасливішим" - акції зі збору коштів на придбання необхідного обладнання для навчально-виховного комплексу № 28, що діє у м. Тернопіль (2018 рік)

Доценти Литвинова О.Н., Петрашик Ю.М., з кураторськими групами на виставі "Тарас" у Тернопільському драматичному театрі (2018 рік)

Доцент Литвинова О.Н. із представником "Бізнес-інкубатора" проводить круглий стіл на тему "Бізнес та участь молоді у ньому" (2018 рік)

Вечір, присвячений народним традиціям (2018 рік)

Доценти Литвинова О.Н., Петрашик Ю.М., Панчишин Н.Я. з кураторськими групами

на виставці картин художника Олега Шупляка (2017 рік)

Доцент Литвинова О.Н. зі студентами 24 групи 4 курсу медичного факультету з Олександром Печерицею ‒ актором фільму канадського виробництва «Гіркі жнива» про історію кохання в час Голодомору в Україні (2017 рік)

Асистент Ліштаба Л.В. зі студентами 23 групи 6 курсу медичного факультету

на концерті з нагоди Міжнародного дня студента (2017 рік)

Доцент Смірнова В.Л. зі студентами кураторської 23 групи 4 курсу медичного факультету перед виставою "Дитина в дарунок" у Тернопільському драматичному театрі (2017 рік)

Асист. Ліштаба Л.В. зі студентами кураторської 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету на виставі "Сорочинський ярмарок" у Тернопільському драматичному театрі (2017 рік)

Виховна година присвячена 145-річчю з дня народження видатної постаті світового мистецтва Соломії Крушельницької (доц. Теренда Н.О. зі студентами кураторської 2 групи 1 курсу стоматологічного факультету) (2017 рік)

Знайомство асист. Ліштаби Л.В. зі студентами кураторської 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету. Проведення години академнаставника (2017 рік)