Фотоальбом

Доцент кафедри Юрій Петрашик взяв участь у науково-практичному семінарі «Методи дослідження глобального здоров’я», який було організовано в рамках проєкту ВАСЕ на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі в м. Батумі (Грузія) (2023 рік)

Доценти кафедри Людмила Трущенкова та Юрій Петрашик взяли участь у науково-практичному семінарі «Методи дослідження глобального здоров’я», який було організовано в рамках проєкту «Розбудова академічного потенціалу в галузі глобального здоров’я в регіоні Східної Європи та Центральної Азії»(Building Academic Capacity in Global Health in the Eastern Europe-Central Asia Region, BACE), м. Тбілісі, Грузія  (2023 рік)

Практичне заняття зі студентами 303 групи 3 курсу стоматологічного факультету (2022 рік)

Третій науковий симпозіум з міжнародною участю  «Громадське здоров’я в глобальному та регіональному просторі – виклики в умовах пандемії COVID-19 та перспективи розвитку» (2021 рік)

Другий міжнародний україно-німецький симпозіум з громадського здоров’я (2020 рік)

Семінар- практикум "Освіта для сталого розвитку у вищому навчальному закладі" (2020 рік)

Професор Ганна Сатурська та студентки шостого курсу медичного факультету Марія Рябоконь і Уляна Сатурська - учасники Всесвітнього саміту охорони здоров’я (WORLD HEALTH SUMMIT – 2019)

Професор Ганна Сатурська та професор Лариса Федонюк під час та після презентації проекту EduBUP (Мінськ, 2019)

Перший міжнародний українсько-німецький симпозіум «Громадське здоров’я в соціальному і освітньому просторі – виклики сьогодення і перспективи розвитку» (2019 рік)

Професор Ганна Сатурська відвідала Університет безпеки в Познані, Польща з метою участі у міжнародній програмі Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання» (2019)

Круглий стіл на тему «Депресії у сучасному житті» (2018 рік)

Остання пара студентів 6 курсу медичного факультету (2018 рік)

День вишиванки (18 травня 2017 року)

Колектив кафедри – 2017 рік,

перший ряд зліва: доц. Панчишин Н.Я., проф. Голяченко О.М., проф. Шульгай А.Г.,

другий ряд зліва: доц. Романюк Л.М., доц. Литвинова О.Н., доц. Сатурська Г.С., доц. Смірнова В.Л., доц. Федчишин Н.Є.,

третій  ряд  зліва:   ст. лаб.   Микуліч І.М,  доц.   Теренда  Н.О.,  асист. Ліштаба  Л.В.,   асист. Слободян Н.О., доц. Петрашик Ю.М.

Колектив кафедри у "День вишиванки" (2015 рік)

Колектив кафедри на науково-практичній конференції "Довкілля і здоров'я"  (2012 рік)

Методичне засідання кафедри  (2012 рік)

Колектив кафедри - учасники конференції "Здобутки клінічної та експериментальної медицини"